Haber

Zeynep Bastık’ın Eski Eşi Tolga Akış, Cinsel Yönelimiyle İlgili Soruyu Yanıtladı!

Zeynep Bastık’ın eski eşi, menajeri, Edis ve birçok ünlü ismin yakın arkadaşı Tolga Akış cinsel yönelimiyle ilgili soruyu yanıtladı. ayrıntılar ?

Zeynep Bastık, 2021 yılında reklamcı Tolga Akış ile evlendi ancak çift, evliliklerinin üzerinden bir yıl geçmeden boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

Hatırlarsanız üç yıllık birlikteliklerini ve bir yıllık evliliklerini bitirme kararı alan çiftin boşanma duyurusu ve sonrasında yaşananlar fazla medeni bulunmuştu.

Zeynep Bastık, ‘Tolga benim için bir eş ve sevgiliden çok daha fazlası oldu, kurduğumuz hayalleri gerçekleştirmek için aile olarak kalmaya devam edeceğiz’ sözleriyle boşanma haberini veren Tolga Akış, ‘Zeynep değil’ dedi. sevgilim veya karım ama ailem. Evlilik işini pek iyi yapamadık evet ama birlikte yapabileceğimiz çok şey var’ dedi.

Boşanmanın ardından çıkan tüm ihanet söylentilerine rağmen çift, ortak arkadaşlarıyla görüşmeye ve ayrılırken altını çizdikleri medeniyet seviyesini korumaya devam etti.

Birçok ünlü ismin yakın arkadaşı olan reklamcı Tolga Akış, sosyal medyanın gündeminden düşmeyen ünlü isimlerden biri desek yalan olmaz.

Geçtiğimiz saatlerde hikayesinde 5 soruyu yanıtlayacağını söyleyen Tolga Akış, beşten fazla soruyu yanıtladı ama…

Özellikle bir soru merak uyandırdı ve dikkat çekti. Cinsel yönelimini merak eden bir takipçisinin “Biseksüel misin?” diye sorunca Tolga Akis, “Ayrıntısız düz heteroyum” dedi.

Ayrıca takipçilerinden gelen soruları yanıtlarken Edis ile iş olarak yollarını ayırdığını duyurdu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu