Teknoloji

Valorant Gece Pazarı Ne Zaman Gelecek? Gece pazarındaki sorun ne zaman düzelecek?

Tüm Valorant oyuncularının merakla beklediği gece pazarı geçtiğimiz günlerde açıldı ancak teknik aksaklıklar nedeniyle kısa sürede ulaşılamaz hale geldi. Yaklaşık üç gündür devam eden sorun, oyuncuların arızanın ne zaman giderileceği ve gece pazarının ne zaman açılacağı sorularını sormasına neden oldu.

Valorant gece pazarı nedir?

Valorant Gece Pazarı, yalnızca sizin için oluşturulmuş altı benzersiz görünümden oluşan bir koleksiyon sunar. Bu derileri oyun içi mağazadan satın alabilir ve oyun içinde kullanabilirsiniz.

Valorant gece pazarı ne zaman gelecek?

8 Haziran’da açılan gece pazarı birkaç saat açık kaldıktan sonra Riot tarafından kapatıldı. Valorant’tan yapılan ilk açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Bazılarınızın Gece Pazarı ve dönüşümlü Mağaza teklifleriyle ilgili sorunlar yaşadığına dair raporlar alıyoruz. Sonuç olarak Gece Pazarını şimdilik kapatıyoruz. Bir düzeltme üzerinde çalışacağız ve yakında geri getirmeyi umuyoruz.”

Gece pazarı ne zaman açılacak?

İlk açıklamanın ardından dün bir kez daha bahisle ilgili bilgi veren Valorant, sorunun devam ettiğini ve yakın zamanda bir güncelleme gelebileceğini duyurdu. Valorant’ın gece pazarıyla ilgili son açıklaması:

Gece Pazarı ile ilgili bir yanılgı vardı ve şu anda bu türü iptal etmek oldukça mümkün görünüyor. Yakında düzeltmeyi umuyoruz. 15 Haziran Pazartesi günü bir güncelleme getireceğiz.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu