Ekonomi

TotalEnergies İstasyonları, Baykuş Ödülleri’nde 3 kategoride ödül aldı

TotalEnerji İstasyonları, Türkiye Araştırmacılar Derneği (TUAD) tarafından verilen Baykuş Ödülleri’nde 3 kategoride ödül aldı.

Firmadan yapılan açıklamaya göre, araştırmanın iş süreçlerine etkisini vurgulamak amacıyla düzenlenen Baykuş Ödülleri töreninde TotalEnergies Stations markası, Bağlantılı Baykuş, Genç Baykuş ve Vizyoner Baykuş kategorilerinde Bronz Baykuş ödülüne layık görüldü. kararlar, katma değer ve araştırmanın değeri ve bilimsel niteliği.

TotalEnergies İstasyonları’nın IPSOS Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri ajansı tarafından yürütülen “Marka Sağlık Araştırması” projesiyle katıldığı Genç Baykuş kategorisinde, TÜAD İcra Üyesi Araştırma Şirketlerinde çalışan 1993 ve sonrası doğumlu araştırmacıların yönettiği araştırma projeleri yer aldı. değerlendirildi.

TotalEnergies Stations markasının IPSOS Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri ajansının “Bi’Güzel Eser Portföy ve Pazarda Gıda Alışveriş Davranışı Araştırması” ile katıldığı Vizyoner Baykuş kategorisinde araştırma, yeni bir iş alanına girişte kullanıldı, ürün lansmanı veya yeniden lansmanı veya marka konumlandırma ve yeniden konumlandırma. Bunu gösteren çalışmalar değerlendirildi.

Ayrıca SOR Araştırma ve Danışmanlık Hizmetleri tarafından gerçekleştirilen “TotalEnergies Senaryo Test Araştırması” olan TotalEnergies İstasyonları, bir ürün veya hizmetin müşteri tarafından algısını ölçen reklam, ön ve son test gibi araştırmaların yapıldığı Bağlantıcı Baykuş kategorisinde yer almaktadır. hedef kitle, tüketici davranışlarına etkileri ve bağlantının başarısı değerlendirilmektedir. İle katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu