Haber

Okullar bugün kapalı mı? 30 Ekim Pazartesi okul var mı yok mu?

Okullar bugün kapalı mı? Sorusu en sık sorulan sorular arasında yer alıyor. 2023-24 eğitim-öğretim yılı devam ederken öğrenciler okulların ne zaman kapatılacağını araştırıyor. Arama motorları: Okullar bugün kapalı mı? 30 Ekim Pazartesi okul var mı yok mu? sorular aranıyor. İşte merak ettikleriniz…

BUGÜN OKUL VAR MI?

30 Ekim Pazartesi günü okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lise düzeyindeki okullar kapatıldı. Kararı açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Cumhuriyet Bayramımızı Cumhuriyetimizin 100’üncü yılına yakışır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuyu paylaşan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle, 30 Ekim Pazartesi günü anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lisemizi 1 gün süreyle kapatma kararı aldığımızı belirtmek isterim.”

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KARARI AÇIKLADI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, öğrencileri sevindirecek bir program açıkladı. haberler verilmiş. Erdoğan, Cumhuriyetin 100’üncü yılı nedeniyle okulların 1 gün süreyle tatil edildiğini duyurdu.

OKULLAR 1 GÜN TUTULDU

Cumhurbaşkanı Erdoğan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışır bir coşkuyla kutladık. Bu coşkuya ortak olan milletime teşekkür ediyorum. Bu vesileyle şunu da belirtmek isterim ki; 30 Ekim Pazartesi günü okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve liselerimizi 1 gün süreyle kapatma kararı aldık.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu