Haber

MHP 31 Mart yerel seçim beyannamesini açıkladı

MHP, 31 Mart’ta yapılacak 2024 yerel seçimleri için hazırladığı seçim bildirgesini açıkladı.

Açıklamayı Başkan Vekili Sadir Durmaz yaptı.

Durmaz, “Bazı muhalif belediyeler iş ve hizmet üretememiş, milli güvenliğimizi tehdit edecek eylemlerde bulunmuşlardır.”söz konusu.

Merkezden yerele “tek yürek” olmanın önemine değinen Durmaz, şunları söyledi: “Türkiye’nin gelecek yüzyıla damgasını vuracağına hiç şüphe yok.”Bu kelimeyi kullandı.

Üretken belediyecilik yaklaşımı

Benimsedikleri anlayışa değinen Durmaz, şöyle devam etti:

Üretken belediyecilik anlayışımız, yerel ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ve kamu kaynaklarının buna göre yönlendirilmesi temeline dayanmaktadır.

Partimizin defalarca dile getirdiği ve kamuoyunun da bildiği önemli bir konu da muhalefet partilerinin sorumluluğundaki belediyelerin tarihlerinin en kötü dönemlerini yaşıyor olmasıdır.

Söz konusu belediyeler iş ve hizmet üretmiyor, kibir ve düşmanlığın pençesinde mücadele ediyor. Önümüzdeki seçimlerde bu durumun değişmesi neredeyse kaçınılmazdır.

Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılının ilk yılı olan 2024 yılında yeni bir seçim tecrübesi yaşayacağız. Milletimiz, 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta gösterdiği iradeyi yineleyerek, ‘Türk Yüzyılı’na giden tarihi yolu altın harflerle yazacaktır.

Ülke genelinde sağlanan siyasi istikrara yerel yönetimlerin katılımını, Türk Yüzyılının hedeflerine hızla ulaşmanın itici gücü olarak görüyoruz.

MHP olarak aileye ve toplumsal yapıya yönelik yıpratma politikalarının farkında olduklarını belirten Durmaz, şu ifadeleri kullandı:

Bizi biz yapan değerler ağır kuşatma altında. Milli ve manevi değerlerimizin küresel baskı altında olduğuna dikkat çekiyoruz.

Saldırının sadece ülkemize yönelik olmadığını, tüm toplumları tehdit eden saldırılara dönüştüğünün altını çiziyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu