Teknoloji

Krala Selam Durun: 7 Souls Oyununu da Tek Bir Hasar Dahi Almadan Bitirdi!

Zorluğu ile meşhur Souls oyunları pek çok oyuncunun kaygılı düşüdür. Ortalama bir oyuncunun yüzlerce defa ölerek, tekrar tekrar deneyerek ve hudut krizleri eşliğinde bitirdiği Souls oyunlarını bir oyuncu tek bir sefer dahi hasar almadan, üstelik yedisinde de bunu uygulayarak tamamladı.

Kaynak: https://kotaku.com/elden-ring-sekiro-…

FromSoftware oyunlarının ne kadar güçlü ve cezalandırıcı olduğu malum.

Oyun dünyasına Souls oyunları ile bunların müsaadeden giden imaller için kullanılan Souls-like tipini kazandıran firmanın hayranları ortasında ‘God Run’ olarak isimlendirilen bir meydan okuma var. Bu meydan okumada oyunculardan 7 Souls oyunu da tek bir hasar dahi almadan bitirmeleri bekleniyor. Olağan bir oyun için dahi çok kuvvetli olan bu vazife bahis Souls oyunları olunca neredeyse imkansıza yakın.

Bir oyuncu tam 7 Souls oyununu da hiç hasar almadan bitirdi.

Dinossindgeil isimli Twitch yayıncısı topluluk ortasında God Run denen bu güçlü çabayı tamamlayarak pek çok oyuncunun gerçekleşebileceğine ihtimal dahi vermeyeceği bir olay başardı.

Yayıncı bu maceraya birinci olarak 2019 yılında Sekiro: Shadow Die Twice ile başladı.

Bu oyunu boss’lar da dahil hiç hasar almadan bitirmeyi başaran oyuncu sonrasında Bloodborne, Demon’s Souls, Elden Ring, Sekiro ve Dark Souls 1, 2 ve 3’ü de aynı şekilde tamamlamayı başardı.

Dinossindgeil adlı yayıncı neredeyse 3 yıl boyunca devam eden serüvenini dün gözyaşları içinde noktaladı.

God Run’ı tamamlamak için yola koyulduğunda birinci 120 gün için oynadığı oyunu muhtemelen 200-400 kere baştan başlattığını söz eden oyuncu gelişme hissini günden güne hissetmenin çok tatmin edici olduğunu söylüyor. Yayıncı God Run meydan okumasını tamamlamayı başaran üçüncü kişi oldu.

Büyük emek ve çelik üzere sonların meyvesi olan final anlarını ise buradan izleyebilirsiniz.?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu