Haber

İzmir Valisi Köşger, Kiraz’da Hayvan Satış ve Kesim Merkezi ile Aile Destek Merkezi Açıyor

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, Kiraz’da hayvan satış ve mezbaha ile aile destek merkezi hizmete açarak vatandaşlarla buluştu.

Kiraz Belediyesi tarafından 4 bin metrekare alan üzerine yaptırılan Hayvan Satış ve Kesim Merkezi’ni hizmete açan Köşger, tesis hakkında yetkililerden bilgi aldı.

Daha sonra Kiraz Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Aile Destek Merkezi’ni açan Köşger, Kiraz’ın hayvancılıktaki yeteneğine dikkat çekti.

Açılan tesisle ilçede hayvancılığın daha da gelişeceğine inandığını ifade eden Köşger, “Burada yine Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğümüzün koordinasyonunda bir açılış yaptık. Faaliyet gösterecek bir tesis kurduk. her bir ferdimizin kendi yetenek ve kapasiteleri doğrultusunda hayatını daha anlamlı ve mutlu yaşaması için insanımızı daha iyi eğitmek adına Kiraz’a hayırlı olsun.” söz konusu.

Açılışa Kaymakam Onur Titiz, Belediye Başkanı Saliha Özçınar Kutlu, İzmir İl Tarım ve Orman Müdürü Mustafa İhtimam, Kiraz Emniyet Müdür Yardımcısı Ahmet Serkan Fazilet, Kiraz İlçe Jandarma Komutanı Yusuf Murat Döner ve vatandaşlar katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu