Haber

Haluk Levent Ahbap Derneği, Depremde Ailesini Kaybeden Öğrencilere 5 Bin TL Burs Vereceğini Açıkladı

Sosyal medya üzerinden ihtiyaç sahiplerine ücretsiz olarak yaptığı yardımlarla uzun süredir gündemde olan Ahbap Derneği, deprem döneminde de gündemden düşmedi. Haluk Levent tarafından kurulan Dude, Kahramanmaraş depreminde hem sahada hem de arka planda yardım çalışmalarına hız kesmeden devam etti. Derneğin kurucusu ünlü sanatçı Haluk Levent sosyal medyadan yaptığı paylaşımda; depremde ailesini kaybeden üniversite öğrencilerine burs vereceklerini açıkladı. Detaylar burada…

Haluk Levent’in kurduğu Dostlar Derneği deprem döneminde gündemde en çok kalan isimlerden biri oldu. Depremin olduğu ilk günden itibaren hem sahada hem de arka planda yaptıkları yardımlarla herkesin takdirini kazandılar.

Haluk Levent, süreç boyunca alınan bağışları hangi harcamalarda kullandığını sosyal medya hesabından sık sık paylaştı.

“Arkadaşlar şu ana kadar 504 milyon ₺ harcamışlar. @turmob ile yapılan faaliyetlerle ilgili olarak 06.02.2023-28.02.2023 dönemini kapsayan Özel Maksatlı Güvence Denetimi yapılacak ve ardından üçer aylık periyotlarla gerçekleştirilecek. ?”

‘Arkadaşlar, arkadaşların belirttiği bu konteynerler kargo dahil fiyattır. Bu konteynerler 1800 TIR ile taşınacak.

Artı KDV.

Yani 60 bin ₺ düşünebilirsiniz.

Zaten raporlarda tek tek belirtilecektir.

28 Şubat.

Aynı şekilde yeni bir projeye başladıklarını ve depremde ailesini kaybeden üniversite öğrencilerine 1 yıl süreyle 5 bin TL burs vereceklerini sosyal medya hesabından duyurdu.

“Depremde anne ve babasını kaybeden tüm üniversite öğrencilerimize aylık 5 bin lira burs verme kararı aldık. Bu konudaki burs başvurusu en kısa sürede Ahbap.org’da yayınlanacak.”

Dostum Burs Başvurusu Nereye ve Nasıl Yapılır?

Bursun depremzede öğrencilere yönelik burs başvurusuna ilişkin detaylar yakında resmi internet sitelerinde paylaşılacaktır.

AHBAP DEPREMİNDE ÖĞRENCİ BURS BAŞVURUSU

kurucasile-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu