Teknoloji

GTA Online İçin Dev Güncelleme Geliyor: Beklenenden Erken

 
Rockstar Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulan GTA Online için büyük bir yaz güncellemesi geliyor. Bu dev güncellemenin her zamankinden daha erken yayınlanacağı ortaya çıktı ve bu kapsamda 13 Haziran’da oyuna dahil edilmesi planlanıyor. San Andreas Mercenaries olarak adlandırılan bu güncelleme, son zamanların en büyük GTA Online güncellemelerinden biri. yıl.
 
Güncelleme ile birlikte oyuna yeni içerikler de ekleniyor.
 
 
 
San Andreas Mercenaries güncellemesi ile GTA Online oyununa yeni içerikler eklenmeyi bekliyor. Bundan on yıl önce çıkmasına rağmen GTA Online için yeni içerikler gelmeye devam ediyor ve oyuncular tarafından oynanmaya devam ediyor. Güncelleme tarihinin açıklanmasıyla birlikte hayranlar, yakın zamanda GTA 6 duyurusunun da yapılacağını tahmin ediyor.
 
Yeni güncelleme ile daha önce bulunmayan hızlı ateş eden bir taktik SMG silahı oyuna geliyor. Ayrıca oyunda bir takım değişiklikler ve kalite iyileştirmeleri de yer alıyor. Rockstar Games, yeni görevlerin de yer alacağı güncelleme için topluluk geri bildirimlerinin önemli görüldüğünü belirtiyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu