Haber

Gelin ve damat dış çekim için TCG Anadolu’yu seçti!

Geminin İzmir’de olması nedeniyle fotoğraf çekimlerini TCG Anadolu’da yapacaklarını belirten çift, gelinlik ve damatlıklarıyla TCG Anadolu’yu ziyaret etti.

İzmir’de yaşayan Kamil Tekmen ve Ebru Karaca Tekmen çifti, soluğu nikah töreninin ardından TCG Anadolu gemisinin demirlediği İzmir Alsancak Limanı’nda aldı. Düğünün hemen ardından gelinlikleri ve damatlıklarıyla iskeleye gelen yeni evli çift, gemiyi merak ettikleri için renkli görüntülere tanık oldu.

Düğünün ardından İnciraltı Sahili’nde yapılacak fotoğraf çekimine de katılan Kamil Tekmen ve Ebru Karaca Tekmen çifti, kendileri için unutulmaz bir an yaşadıklarını söyledi.

“DÜĞÜNDEN ÇIKIP HEMEN BURAYA GELİYORUZ”

Damat Kamil Tekmen, düğünün ardından gemiyi ziyaret etmek için limana geldiklerini söyledi. “Daha önce bugün için bir düğünümüz vardı ve iyi ki gemi İzmir’e geldi. Düğünden sonra gelip görmek istedik. Gemimiz vatana, millete ve Türk Silahlı Kuvvetlerine hayırlı olsun. Mayıs Emeği geçenlerden Allah razı olsun.” Çekim için gemiyi seçtik. Normalde İnciraltı sahilinde yapacağımız çekimlerin yerini TCG olarak değiştirdik. Düğünden hemen sonra buraya geldik.”söz konusu.

“UNUTULMAZ BİR AN OLACAK”

Böyle bir anın kendileri için unutulmaz olduğunu belirten gelin Ebru Karaca Tekmen, şunları söyledi: “Bana da sürpriz oldu, gelinliğimle TCG Anadolu’yu ziyarete geldik. Böyle bir şeye sahip olduğum için çok mutluyum. Bizim için de unutulmaz bir anı olacak.”sözlerini yerleştirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu