Ekonomi

Başkent EDAŞ Kırıkkale’yi bakım ve yatırımlarıyla aydınlattı

Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de kesintisiz elektrik dağıtımı kapsamında 2022 yılının ilk 9 ayında bakım, onarım ve yatırım hizmetlerini sürdürdü.

Elektrik dağıtımını dijitalleşme odaklı projeler ve yatırımlar ile gerçekleştiren Başkent EDAŞ, Kırıkkale’de yılın birinci 9 ayında müşteri ve tahlil odaklı yaklaşımı sayesinde değerli çalışmalara imza attı.

Yapılan açıklamaya nazaran şirket, Kırıkkale’de hizmet verdiği bin 746 trafo ve 8 bin 52 kilometre hat uzunluğunda yaklaşan kış koşullarında da sürdürülebilir ve kesintisiz enerji sağlanabilmesi amacıyla bakım, yenileme ve yatırım çalışmalarını sürdürdü. Daha aydınlık bir Kırıkkale için Merkez, Bahşili, Balışeyh, Çelebi, Karakeçili, Yahşihan Delice, Keskin ve Sulakyurt’ta 11 bin 417 aydınlatma armatürünün bakımını gerçekleştiren şirket takımları, bölgede 11 pano ile 13 trafo ve 2 adet dağıtım merkezini de elden geçirdi. Ayrıyeten kentte 152 kilometrelik sınırın bakımı tamamlandı.

Şirket, kesimin değişen dinamiklerine odaklanarak faaliyetlerini insan, tahlil ve inovasyon odağında sürdürmeye devam ediyor. Kırıkkale’de hizmet verdiği 176 binden fazla müşterisine daha güzel hizmet vermek emeliyle toplam 91 kilometrelik yeni kablo döşeyen şirket grupları, kentte bin 405 yeni aydınlatma armatürünün montajını da tamamladı. Ayrıyeten yeni 56 elektrik panosu ve 14 trafo merkezi montajı da tamamlandı. Kelam konusu bakım, tamirat ve yatırım sayıları ile şirket 2022 yılının birinci 9 ayında koymuş olduğu maksatları muvaffakiyetle gerçekleştirdi.

Müşteri odaklı yaklaşımla 7/24 hizmet sunan şirket, baskentedas.com.tr, Başşehir 186 Taşınabilir Uygulaması ve 186 numaralı Müşteri Hattı’ndan tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

Enerjisa Dağıtım Şirketleri’nin Toroslar EDAŞ ve Ayedaş ile birlikte elektrik dağıtımındaki 3 şirketinden biri olan Başşehir EDAŞ, Ankara, Çankırı, Kırıkkale, Bartın, Kastamonu, Zonguldak ve Karabük vilayetlerinde faaliyetlerini sürdürüyor.

Şirketin, Kırıkkale’de bakım ve yatırım çalışmalarının devam edeceğiz belirtildi. – KIRIKKALE

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu