Haber

AK Partili Çakır’dan Kemal Kılıçdaroğlu’na “Jeremy Rifkin” tepkisi

AK Parti Erzincan Milletvekili Burhan Çakır, Jeremy Rifkin’i CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun danışmanı olmakla eleştirdi.

Çakır, Meclis’te düzenlediği basın toplantısında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun 3 Aralık’ta “vizyon belgesi” açıklayacağını hatırlattı.

Çakır, “Vizontele” filmine de atıfta bulunarak, “TRT yayını kesilince televizyonlarda bir uğultu olurdu. Televizyon izleyenler de karıncaların filmi devam ediyor diye endişeleniyor. Bu nedenle altılıların gittiğine tanık oluyoruz. tablo ve Kılıçdaroğlu bununla özdeşleşmiştir.” söz konusu.

Her fırsatta Türkiye’yi şikayet etmeyi, karalamayı muhalefet sanan zihniyetin tek vizyonunun “karanlık, zayıf Türkiye” olduğunu savunan Çakır, “Kılıçdaroğlu’na sesleniyorum: Ne zaman milli olup gerçekten milletimiz için çalışacaksın? ?Teröristlere ve HDP’ye itibar etmeyi ne zaman bırakacaksınız?Biliyorsunuz Kılıçdaroğlu, Angela Merkel’in eski danışmanını kendisine danışman olarak atadı.Türkiye’de adam kalmadı, şimdi Türkiye düşmanlarının danışmanlarıyla yürümeye devam ediyor.” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Beypazarı Evden Eve Nakliyat
Başa dön tuşu